Tipy z Polabene - rozvoz jídla pro Pardubice

Chcete poradit, co  máme dneska nejlepšího nabídky pizzy, panini nebo palačinek v pizzerii Polabene? Nechcte se inspirovat naším tipy! 

Pizza tip pro drsňáky

pálivá pizza rozvoz pizzy Pardubice

Pokud seš opravdovej drsňák, zapomeň na pizzu Hawai, a jdi do něčeho, co tě slušně rozpálí! Co třeba nejpálivější pizza z naší nabídky - ďábelská pizza Diavola? Ale to rozhodně není všechno, co máme v nabídce pro milovníky pálivého a pikantního jídla! Mrkněte, co tu pro vás ještě máme a využijte nabídky 2+1 pizza zdarma!

Sladká pizza z pizzerie Polabene

sladká pizza rozvoz pizzy Pardubice

Máš mlsný jazýček a chtěl/a bys pro změnu zkusit něco jiného než palačinky s ovocem a čokoládou? Už jsi vyzkoušel/a sladké pizzy z nabídky pizzerie Polabene Pardubice? Mrkněte, jaké dobroty pro milovníky sladkostí máme v menu a určitě využijte i nabídku 2+1 pizza zdarma!

Pizza na míru pro náročné

pizza na míru rozvoz pizzy Pardubice

V našem menu najdete 19 klasických italských pizz a 2 netradiční sladké pizzy. Člověk by řekl, že si vybere každý. Ale pro opravdové labužníky tu máme možnost sestavit si svou pizzu. Zaujalo vás to? Pak čtěte dál a dozvíte se více! A nezapomeňte, že každé úterý můžete využít nabídky 2+1 pizza zdarma!