Tipy z Polabene - rozvoz jídla pro Pardubice

Chcete poradit, co  máme dneska nejlepšího nabídky pizzy, panini nebo palačinek v pizzerii Polabene? Nechcte se inspirovat naším tipy! 

Léto bez starostí s pizzou od Polabene

pizza od Polabené se světovou chutí

Zapomeňte na hodiny strávené u sporáku a dřezu s nádobím! Raději si užívejte teplé letní dny s rodinou a kamarády. My už se postaráme, abyste při dovádění s dětmi u bazénu, večerním posezení na zahradě nebo po pracovním dni v úmorném horku měli něco dobrého k snědku. Pizzu zdarma dovezeme až k Vám domů.

Skvělé pizzy pro vegetariány

pizza od Polabené se světovou chutí

Vegetariáni neholdují masu, ale to neznamená, že si nemohou dopřát kulatou, křupavou dobrotu. Vždyť i bezmasé varianty pizzy, připravené z čerstvých ingrediencí, chutnají úžasně. A co teprve, když si takové pizzy objednáte v akci 2+1 zdarma? To je teprve pochutnání.

Světové chutě s pizzou od Polabene

pizza od Polabené se světovou chutí

Chceš si vychutnat skvělou pizzu, která tě svou chutí přenese třeba až na druhý konec světa? Vyber si z našich lahodných pizz, při jejichž přípravě používáme ingredience typické pro různé kouty naší planety. S akční nabídkou 2+1 pizza zdarma se můžeš vydat hned do několika zemí najednou.

Pizza tip pro drsňáky

pálivá pizza rozvoz pizzy Pardubice

Pokud seš opravdovej drsňák, zapomeň na pizzu Hawai, a jdi do něčeho, co tě slušně rozpálí! Co třeba nejpálivější pizza z naší nabídky - ďábelská pizza Diavola? Ale to rozhodně není všechno, co máme v nabídce pro milovníky pálivého a pikantního jídla! Mrkněte, co tu pro vás ještě máme a využijte nabídky 2+1 pizza zdarma!

Pizza na míru pro náročné

pizza na míru rozvoz pizzy Pardubice

V našem menu najdete 19 klasických italských pizz a 2 netradiční sladké pizzy. Člověk by řekl, že si vybere každý. Ale pro opravdové labužníky tu máme možnost sestavit si svou pizzu. Zaujalo vás to? Pak čtěte dál a dozvíte se více! A nezapomeňte, že každé úterý můžete využít nabídky 2+1 pizza zdarma!