Rozvoz vína

Při návštěvě pizzerie Polabene Pardubice si k lahodné pizze či ostatním nabízeným pokrmům můžete z menu vybrat také něco dobrého k pití. Kromě piva a nealkoholických nápojů nabízíme široké množství kvalitních vín z Čech, Moravy a vybraných evropských zemí. Víno můžete popíjet nejen při konzumaci v naší pizzerii, ale můžete si ho také odnést s sebou nebo si ho dokonce objednat k dovozu domů telefonicky nebo prostřednictvím online objednávky vín.

Pizzerie Pardubice

Pizzerie Polabene v Pardubicích, Polabinách připraví denně desítky kusů pizzy, na které si naši zákazníci s chutí smlsnou. Pizzu a další dobroty servírujeme buď v příjemném prostředí naší pizzerie na adrese kpt. Bartoše 499 nebo si je můžete objednat domů či na jiné místo v Pardubicích a blízkém okolí. Rozvoz pizzy a také nápojů, zajistíme do 60 minut od objednávky. Aby pokrmy zůstaly teplé, používáme speciální termoobaly a termoboxy. Snažíme se doručit Vaši objednávku nejpozději do hodiny. Vzhledem k časté husté opravě se nám to jednou za čas nepodaří. Děkujeme za pochopení.

Pizza Pardubice

Z Itálie pocházející pokrm, oblíbený takřka po celém světě, s celou řadou ingrediencí na výběr dle libosti. To je pizza. A i pro obyvatele Pardubic a blízkého okolí, kteří si na pizze chtějí pochutnat, máme v pizzerii Polabene k dispozici širokou nabídku.