Rozvoz vína

rozvoz vina pardubicePři návštěvě pizzerie Polabene Pardubice si k lahodné pizze či ostatním nabízeným pokrmům můžete z menu vybrat také něco dobrého k pití. Kromě piva a nealkoholických nápojů nabízíme široké množství kvalitních vín z Čech, Moravy a vybraných evropských zemí. Víno můžete popíjet nejen při konzumaci v naší pizzerii, ale můžete si ho také odnést s sebou nebo si ho dokonce objednat k dovozu domů telefonicky nebo prostřednictvím online objednávky vín.

Rozvoz vín v Pardubicích a po blízkém okolí zajistíme do 40 minut od obdržení objednávky. Víno přivezeme nejen k Vám domů, ale i na jiné zvolené místo dodání.

Pokud si navíc objednáte pizzu budete mít dovoz vína ZDARMA.

Abychom uspokojily různé chutě hostů a zákazníků, nabízíme nejen suchá, ale i polosladká vína. Je také známo, že k různým pokrmům se hodí odlišné druhy vín. Pokud si nejste jisti, které víno by vhodně doplnilo například pizzu, kterou si u nás objednáte, rádi Vám s výběrem poradíme.

Ke speciálním příležitostem, jako je Silvestr, oslava narozenin a podobně, můžeme zajistit dodání většího množství vína. Pokud plánujete takovouto větší objednávku, prosím kontaktujte nás předem, abychom zajistili dostatečnou zásobu.

Pro bližší informace o nabízených vínech a o rozvozu vín v Pardubicích nás kontaktujte na telefonním čísle 606 07 48 07.

Vyberte si z nabídky vín k rozvozu po Pardubicích a okolí

Rozvoz vína

Pro naše zákazníky nabízíme kvalitní tuzemská a evropská vína. Kromě standardních bílých vín, červených a růžových druhů vína si můžete objednat také šumivé sekty. Pokud objednáváte víno například jako dárek, máme k dispozici také dárkové kartony a kazety, které dodají darovanému vínu něco extra.