Pizzerie Pardubice

pizzerie polabenePizzerie Polabene v Pardubicích, Polabinách připraví denně desítky kusů pizzy, na které si naši zákazníci s chutí smlsnou. Pizzu a další dobroty servírujeme buď v příjemném prostředí naší pizzerie na adrese kpt. Bartoše 499 nebo si je můžete objednat domů či na jiné místo v Pardubicích a blízkém okolí. Rozvoz pizzy a také nápojů, zajistíme do 40 minut od objednávky. Aby pokrmy zůstaly teplé, používáme speciální termoobaly a termoboxy.

Kromě pizzy a ostatních pokrmů nabízí pizzerie Polabene také rozvoz vynikajících českých a moravských vín a vín z dalších evropských zemí.

Kvalitní a výborné jídlo je naším cílem

V pizzerii Polabene si zakládáme na kvalitě, a proto používáme ty nejlepší čerstvé ingredience. Proces přípravy je dlouhodobě sledován, abychom zaručili výbornou chuť pizzy, palačinek, salátů a panini.

Speciálně vyškolení kuchaři, pizzaři, připravují pizzu tak, aby naplnila očekávání našich hostů na křupavost a množství surovin, kterými je pizza obložena. Rovněž ostatní jídla jsou připravována se stejnou pečlivostí, aby lahodila nejen jazyku, ale také oku.

Nechte si udělat pizzu na míru

Na stůl Vám naservírujeme nebo až domů dovezeme nejen pizzu z nabídky menu, ale například také takovou, kterou si sami navrhnete výběrem ingrediencí a volbou okraje. Takovou pizzu pak připravíme přesně podle Vašich představ.

K dobrému jídlu se vždy hodí i něco dobrého k pití. Pizzerie Polabene má v nabídce pivo, bílá a červená vína a nealkoholické nápoje.

Spokojenost zákazníků pizzerie Polabene na prvním místě

Rozumíme, že si zákazníci v našem městě mohou vybrat z celé řady pizzerií. Abychom mohli poskytnout ty nejlepší služby, vždy rádi uvítáme komentáře, týkající se pizzerie Polabene nebo na téma pizzerie Pardubice. Neváhejte nám Vaše připomínky sdělit při návštěvě pizzerie a bistra, při zadávání telefonické objednávky či kdykoliv jindy na telefonu 606 07 48 07. Zprávu můžete odeslat také elektronicky prostřednictvím online formuláře.

Rádi bychom se stali právě Vaší nejoblíbenější pizzerií v Pardubicích.

>> Objednejte a vyzkoušejte pizzerii Polabene Pardubice