Pizza Pardubice

banner3 390x400 01Z Itálie pocházející pokrm, oblíbený takřka po celém světě, s celou řadou ingrediencí na výběr dle libosti. To je pizza. A i pro obyvatele Pardubic a blízkého okolí, kteří si na pizze chtějí pochutnat, máme v pizzerii Polabene k dispozici širokou nabídku.

Bohužel nenabízíme takové exotické pizzy, jako například australskou pizzu s masem z klokana a emu nebo banánovou kari pizzu, typickou ve Švédsku. Zato si u nás můžete pochutnat na tradičních pizzách jako jsou Hawaii, Margharita a další, a také na méně obvyklých sladkých variantách jako například jablečná pizza se skořicí.

>> Nahlédněte do našeho menuSkvělá pizza v Pardubicích to je skvělá pizza v Polabene

Pizza z naší pece si získala oblibu řady zákazníků, kteří se k nám pravidelně vracejí. Spokojenost a skvělý labužnický zážitek hostů je hlavním cílem pizzerie Polabene. Přejeme si, aby si co nejvíce zákazníků spojilo pojem "pizza Pardubice" s pojmem "pizza z Polabene".

Pro dosažení té nejlepší možné chuti dbáme na kvalitu surovin a správný postup přípravy.

Základem pizzy je rajčatová omáčka, kterou potřeme jemné těsto. U některých variant si lze zvolit také smetanový potěr. Posléze poklademe dostatečné množství ingrediencí, typických pro danou pizzu. Kromě předurčených surovin si může zákazník přiobjednat další libovolné ingredience nebo některé zdvojnásobit.

Vybrat si můžete ze 3 různých okrajů.

Pochutnejte si v pizzerii Polabene nebo v pohodlí domova

Můžete si k nám přijít posedět do příjemného prostředí a vychutnat si nejen pizzu, ale také další nabízená jídla, jako třeba křupavé panini či vynikající palačinky. Připít si k tomu můžete lahodným pivem či vínem nebo nealkoholickým nápojem.

Pro ty, kteří upřednostňují konzumaci v pohodlí domova nabízíme rychlý rozvoz pizzy po Pardubicích a blízkém okolí již do 40 minut.

Vaší objednávku můžete zadat v sekci Objednat pizzu, případně v sekci Objednat jídlo, pokud jste si pro dnešek zvolili jiný pokrm. Nebo nás můžete kontaktovat telefonicky na čísle 606 07 48 07.