O nás

Vítáme Vás na stránkách Polabene.cz

Pizzerie Polabene, sídlící v Pardubicích Polabinách 3. na ulici kpt. Bartoše 499, v budově Cestovní kanceláře Datour, se primárně zabývá ruční výrobou pizzy a prodejem vín. Dále si u nás můžete vybrat ze široké nabídky zeleninových salátů, panini, kávy, dárkového balení vína, čerstvého domácího jablečného štrůdlu a dalších pochutin.

Samozřejmostí je rozvoz pizzy a vín po Pardubicích ZDARMA, přičemž můžete platit kartou, stravenkami nebo hotově.

Naši pizzu Vám rádi doručíme na Váš stůl ať už domů, do práce, na party s přáteli, k vodě nebo na piknik do parku.

Objednávat lze telefonicky na čísle 606 07 48 07 nebo přes naše webové stránky www.polabene.cz, kde je Vám k dispozici celá naše nabídka pizzy, vín, palačinek, zeleninových salátů, křupavých panini. Také zde můžete vybírat ze široké nabídky nealkoholických nápojů a studeného piva. Samozřejmostí jsou objednávky osobně na naší provozovně.

V případě objednávky vyššího počtu pizz, doporučujeme zavolat a domluvit se s personálem alespoň 2 hodny předem, aby jste měli vaši pizzu doručenou čerstvou a včas dle vaší představy.

Na každý den pro vás máme připraveny bonusové akce jako 2+1 pizza zdarma, 2 pizzy+ 1,5l Kofoly zdarma, nebo 2 pizzy + 1 litr vína z naší nabídky zdarma. Více informací o akcích se dozvíte na našich stránkách www.polabene.cz/akcni-nabidky nebo na našem Facebooku www.facebook.com/polabene.

Na našich stánkách www.polabene.cz si můžete vybrat ze široké škály kvalitních vín od nejlepších moravských vinařů ale i ze zahraničí. Smozřejmostí je rozvoz vína po Pardubicích zdarma. Rozvoz vín, Vám nabízíme od pondělí do neděle od 11 do 22h.  Víno Vám ovšem přivezeme pouze s objednanou pizzou.

Rádi Vám též připravíme pizzu dle Vašeho přání. Objednejte si základní pizzu Margheritu a doplňte přísadami dle vlastní chuti.

Rozvoz čerstvé pizzy a vychlazených stáčených vín, můžete využít každý den od pondělí do neděle vždy od 11h do 22h.

Na výrobu naší pizzy používáme vždy čerstvé suroviny, které nám až 6x týdně zaváží dodavatelé těch nejlepších italských surovin, jako například loupaná rajčata, ze kterých po dochucení olivovým olejem a bylinkami vytváříme lahodné sugo. Ze sýrů například Mozzarela, Gorgonzola, Pecoríno, Parmezán, nebo italské Pancetty, salámu Napoli a mnoho dalších.

S případnými připomínkami a náměty nás můžete kdykoli kontaktovat na emailu:

Budeme rádi, když si vaši spokojenost nenecháte pro sebe a podělíte se s ostatními formou recenze na našem Facebooku.

Hezký den a dobrou chuť

Fotogalerie pizzerie Polabene Pardubice