O nás

Vítáme Vás na stránkách Polabene.cz

Pizzerie Polabene, sídlící v Pardubicích Polabinách 3. na ulici kpt. Bartoše 499, v budově Cestovní kanceláře Datour, se primárně zabývá ruční výrobou pizzy a prodejem vín. Dále si u nás můžete vybrat ze široké nabídky zeleninových salátů, panini, kávy, dárkového balení vína, čerstvého domácího jablečného štrůdlu a dalších pochutin.

Samozřejmostí je rozvoz pizzy a vín po Pardubicích ZDARMA, přičemž můžete platit kartou, stravenkami nebo hotově.

Naši pizzu Vám rádi doručíme na Váš stůl ať už domů, do práce, na party s přáteli, k vodě nebo na piknik do parku.

Objednávat lze telefonicky na čísle 606 07 48 07 nebo přes naše webové stránky www.polabene.cz, kde je Vám k dispozici celá naše nabídka pizzy, vín, palačinek, zeleninových salátů, křupavých panini. Také zde můžete vybírat ze široké nabídky nealkoholických nápojů a studeného piva. Samozřejmostí jsou objednávky osobně na naší provozovně.

V případě objednávky vyššího počtu pizz, doporučujeme zavolat a domluvit se s personálem alespoň 2 hodny předem, aby jste měli vaši pizzu doručenou čerstvou a včas dle vaší představy.

Na každý den pro vás máme připraveny bonusové akce jako 2+1 pizza zdarma, 2 pizzy+ 1,5l Kofoly zdarma, nebo 2 pizzy + 1 litr vína z naší nabídky zdarma. Více informací o akcích se dozvíte na našich stránkách www.polabene.cz/akcni-nabidky nebo na našem Facebooku www.facebook.com/polabene.

Na našich stánkách www.polabene.cz si můžete vybrat ze široké škály kvalitních vín od nejlepších moravských vinařů ale i ze zahraničí. Smozřejmostí je rozvoz vína po Pardubicích zdarma. Rozvoz vín, Vám nabízíme od pondělí do neděle od 11 do 22h.  Víno Vám ovšem přivezeme pouze s objednanou pizzou.

Rádi Vám též připravíme pizzu dle Vašeho přání. Objednejte si základní pizzu Margheritu a doplňte přísadami dle vlastní chuti.

Rozvoz čerstvé pizzy a vychlazených stáčených vín, můžete využít každý den od pondělí do neděle vždy od 16 h do 22 h.

Na výrobu naší pizzy používáme vždy čerstvé suroviny, které nám až 6x týdně zaváží dodavatelé těch nejlepších italských surovin, jako například loupaná rajčata, ze kterých po dochucení olivovým olejem a bylinkami vytváříme lahodné sugo. Ze sýrů například Mozzarela, Gorgonzola, Pecoríno, Parmezán, nebo italské Pancetty, salámu Napoli a mnoho dalších.

S případnými připomínkami a náměty nás můžete kdykoli kontaktovat na emailu:

Budeme rádi, když si vaši spokojenost nenecháte pro sebe a podělíte se s ostatními formou recenze na našem Facebooku.

Hezký den a dobrou chuť

Fotogalerie pizzerie Polabene Pardubice