polabene tipy pizza v lete

Léto bez starostí s pizzou od Polabene

Zapomeňte na hodiny strávené u sporáku a dřezu s nádobím! Raději si užívejte teplé letní dny s rodinou a kamarády. My už se postaráme, abyste při dovádění s dětmi u bazénu, večerním posezení na zahradě nebo po pracovním dni v úmorném horku měli něco dobrého k snědku. Pizzu zdarma dovezeme až k Vám domů.

 

Ze široké nabídky si vybere každý

Pro ostré chlapy připravíme třeba něco pikantního s klobásou. Pizza Viktorie se dokonale hodí k vychlazenému pivu. Pro děti vykouzlíme například pizzu Spinaci e pollo, která jim dodá energii ke hrám. Ženám a slečnám by mohla zachutnat pizza Tonno s jemnými kousky tuňáka.

Výběr samozřejmě necháme na Vás. Až si budete objednávat online nebo na telefonu 606 07 48 07, nezapomeňte se předem podívat, zda můžete využít některou z našich výhodných akčních nabídek.

 

Rozvoz pizzy zdarma

Kromě toho, že za Vás uvaříme, teplou pizzu Vám ještě k tomu zdarma doručíme kamkoliv v Pardubicích a okolí. Do 40 minut od objednávky si tak budete moci pochutnávat na křupavé lahůdce z pizzerie Polabene.

Co schází k dokonalosti?

Pohodovou atmosféru s pizzou dovede do dokonalosti osvěžující nápoj a sladká tečka na závěr. K pizze si můžete vybrat nealkoholický nápoj či pivo nebo některé z naší nabídky sudových a lahvových vín. Sladká palačinka jako dezert vykouzlí úsměv na tváři nejen dětem.

 

Vynikající pizza Spinaci e pollo

pizza spinachi pollo

Složení: rajčatové sugo nebo smetana, mozzarella, ochucený špenát, kuřecí maso.

 

Lahodná pizza Tonno s tuňákem

pizza tonno

Složení: rajčatové sugo nebo smetana, mozzarella, kousky tuňáka, červená cibule, čerstvá rajčata a oregáno.